Czech English

... specialista na marketing ve zdravotnictví

MEDICAL CONSULTANTS s.r.o. - specialista na marketing ve zdravotnictví
MEDICAL CONSULTANTS s.r.o. - specialista na marketing ve zdravotnictví
MEDICAL CONSULTANTS s.r.o. - specialista na marketing ve zdravotnictví
MEDICAL CONSULTANTS s.r.o. - specialista na marketing ve zdravotnictví

O nás

Společnost MEDICAL CONSULTANTS s.r.o byla založena v roce 2012 MUDr. Petrem Latnerem, MBA za účelem konsolidace jeho dlouhodobých manažerských a marketingových aktivit ve zdravotnictví pod jednu společnost.

Společnost MEDICAL CONSULTANTS s.r.o se specializuje na komplexní poradenský servis pro zájemce z oblasti poskytovatelů zdravotní a lékárenské péče. Realizujeme akviziční činnost zaměřenou na nákup a prodej zdravotních zařízení na území ČR.

Naší zásadní konkurenční výhodou jsou praktické zkušenosti s řízením obou segmentů zdravotní péče. Naučili jsme se hledat vzájemné synergie a implementovat je do strategického managementu.

V rámci každého projektu nabízíme formu spolupráce na bázi konzultantské nebo manažerské. Projektový tým je vždy tvořen z předními odborníky na klíčovou oblast.Naše motto: "Dokážeme nabídnout řešení pro jednotlivce i korporace."Mise

Posláním společnosti MEDICAL CONSULTANTS s.r.o . je poskytovat klientům vysoce kvalitní a profesionální služby v oblasti marketingu a managementu zdravotních zařízení. K vysoké odbornosti a profesionalitě přidáváme etickou stránku chování společnosti a jejích zaměstnanců. Klademe důraz na výběr zaměstnanců a zajišťování jejich trvalého odborného růstu. Chceme být příkladem a přispívat k budování trvalé, dostupné a kvalitní zdravotní péče pro všechny obyvatele ČR prostřednictvím naších služeb.Vize

Stát se předním poskytovatelem služeb v oblasti marketingu a managementu na území ČR s použitím inovací a výzkumu.Organizační struktura

Organizační struktura

Klíčové osoby

MUDr. Petr Latner, MBAMUDr. Petr Latner, MBA – v roce 1997 ukončil studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V roce 2010 získal titul MBA s vyznamenáním na Nottingham Trent University, UK. Od roku 1998 se specializuje se na marketing a management zdravotních zařízení. Působí jako konzultant pro renomované zahraniční společnosti v oblasti poskytování služeb ve zdravotnictví.

Etický kodex

Společnost MEDICAL CONSULTANTS s.r.o. vytvořila a přijala etický kodex, který definuje zásady etického chování zaměstnanců společnosti a jejich externích spolupracovníků. Etický kodex je závazným dokumentem v rámci systému řízení společnosti.
MEDICAL CONSULTANTS s.r.o.
MEDICAL CONSULTANTS s.r.o.
Kociánka 8/10, 612 00 Brno
Česká republika

Informace o souborech Cookie
MEDICAL CONSULTANTS s.r.o.
tel.: +420 534 009 351
fax: +420 534 009 134
mobil: +420 602 535 343

© 2024 MEDICAL CONSULTANTS s.r.o.